Seniūnijų sporto žaidynėse

Toliau vyksta 2018 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės. Į smiginio varžybas susirinko visos seniūnijos. Pirmąją vietą iškovojo daugkartiniai rajono seniūnijų smiginio varžybų nugalėtojai, Utenos seniūnijos komanda (Laima Zabarauskaitė, Arvydas Dragūnas, Gintaras Trimonis), antri buvo Leliūnų (Jurgita Urbonienė, Vytautas Kirka, Edvinas Žvirblis) ir treti Tauragnų (Raimundas Kairionis, Edmundas Žebelis, Ieva Gineitytė). Asmeninėje įskaitoje nugalėtojais tapo Laima Zabarauskaitė (421 taškai) ir Gintaras Trimonis (448 taškai).

Šachmatų varžybose dalyvavo aštuonios komandos. Pirmąją vietą iškovojo užpaliečiai (Lina Visockienė, Stanislovas Pabriežas, Šamilis Gaimanovas), antri sudeikiečiai (Angelė Dikmonienė, Viktoras Dikmonas, Aurimas Dikmonas) ir treti leliūniškiai (Vida Stragienė, Vytautas Kirka, Valdas Pikžirnis). Po keturių rungčių žaidynėse pirmauja „A“ grupėje Leliūnų ir Utenos seniūnijos (po 27 taškus), „B“ grupėje Kuktiškių seniūnija (16 taškų).