Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos

Lapkričio 15 dieną, Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Pirmąsias vietas Utenos DSC taures ir Vip picas iškovojo mokykla- vaikų darželis „Eglutė“ (mokytoja Valda Venclovienė)

ir Vyturių progimnazija (mokytoja Rima Raudonienė). Nugalėtojų M/D „Eglutė komandoje žaidė: Žygimantas Stašelis, Gytis Joniškis, Aivaras Rukšys, Eimantas Paulauskas, Žygimantas Ruzgus, Vakaris Vaikutis, Justė Bernotaitė, Paulina Žemaitytė, Liepa Čalnarytė, Viltė Keteriūtė, Mija Šinkūnaitė, Žemyna Juškėnaitė. Vyturių progimnazijos komandoje žaidė: Aidas Kamarovas, Kasparas Kazikas, Joris Naruševičius, Erikas Sinkevičius, Rokas Karlauskas, Domantas Banuškevičius, Ugnė Kvartūnaitė, Karolina Daubaraitė, Dominyka Prontkelevičiūtė, Austėja Valiulytė, Austėja Dirmaitė, Rugilė Trumpaitė. Vyturių progimnazijos pradinukai iškovojo teisę atstovauti Utenos rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato zoninėse varžybose, kurios vyks Ukmergėje.