2017-11-07_rankinis1
2017-11-07_rankinis3
2017-11-07_rankinis4
Vip_pica

Vyturių progimnazijos merginos – kvadrato varžybų nugalėtojos

Lapkričio 7 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų mokinių kvadrato varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

Varžėsi trys merginų komandos iš R. Šaltenio, Vyturių ir Krašuonos progimnazijos. Vyko labai atkakli kova kvadrato aikštelėje. Visose varžybose prireikė trečiojo kėlinio, kad išsiaiškinti nugalėtoją. Trečiąją vietą iškovojo R. Šaltenio progimnazijos merginos, antrąją – Krašuonos ir pirmąją vietą – Vyturių progimnazija. Nugalėtojų taurę ir Vip picą iškovojo: Vijolė Šukytė, Martyna Bikutė, Auksė Januškevičiūtė, Neda Jakštaitė, Kamilė Meidutė, Gustė Malinauskaitė, Viltė Zarankaitė, Ieva Tumėnaitė, Gabija Jančiūtė, komandos vadovas Artūras Savickas. Norime pasidžiaugti, kad moksleivių sportą sutiko paremti Vip pica, kuri moksleivių varžybų nugalėtojams dovanos po picą. Varžybų nugalėtojos Vyturių progimnazijos mergaitės atstovaus Uteną, zoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybose, kurios vyks lapkričio 10 dieną Krašuonos progimnazijos sporto salėje.