galiunai8
galiunai9
1/9

Galiūnų varžybos

Rugpjūčio 5 d. Utenoje vyko Galiūnų varžybos „Aukštaitijos Galiūnas 2017“ Utenos rajono savivaldybės Mero taurei laimėti Varžybų programoje buvo aštuonios rungtys: Estafetė, lagaminų nešimas (po 110 kg.) rąsto kėlimas , mirties trauka, statinės metimas į aukštį, svarmens laikymas laikui, padangos vartymas, sunkvežimio traukimas. Susumavus visų rungčių rezultatus nugalėtoju tapo Saulius Skikas, antrąją vietą iškovojo Mantas Virbickas , trečias liko Modestas Beinoravičius. Nugalėtojas ir prizininkai atstovavo Pasvaliui. Varžybų nugalėtojas ir prizininkai buvo apdovanoti Utenos rajono savivaldybės Mero taurėmis ir medaliais. Atskirų rungčių nugalėtojai – varžybų rėmėjų dovanomis.