Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

2017 metų Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės

Prasidėjo pagrindinis 2017 metų kompleksinis renginys - Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės. Žaidynių tikslas – propaguoti sportą, kaip neatskiriamą tobulos asmenybės ugdymo priemonę, vykdyti talentingų sportininkų paiešką, didelio meistriškumo sportininkų rengimą, rengti sportininkų pamainą šalies, olimpinėms, sporto šakų nacionalinėms rinktinėms.

Žaidynių programą sudaro 32 sporto šakos. Utenos rajonas žaidynėse dalyvauja 17 sporto šakų varžybose (223 sportininkai). Pirmieji žaidynes pradėjo plaukikai, kurie iškovojo 9 žaidynių medalius. Šešis apdovanojimus laimėjo trenerės Daivos Šiukščienės auklėtinis Aleksandras Kasakovskis. Aleksandras nugalėjo plaukiant 200 m. laisvu stiliumi, buvo antras, plaukiant 50 ir 100 m. laisvu stiliumi, 200 kompleksu ir trečias – 200 m. krūtine.  Vaikinų estafetės komanda: Aleksandras Kasakovskis, Justas Butkus, Karolis Gadliauskas ir Lukas Klevinskas, plaukiant 4x100 m. laisvu stiliumi,  buvo antra. Po plaukikų žaidynėse startavo dviratininkai plento varžybose, kur trenerio Viliaus Jankausko auklėtinis Alanas Marcinkėnas asmeninėse lenktynėse laikui iškovojo aukso medalį. Žaidynių lengvosios atletikos varžybose bronzos medalį iškovojo trenerės Vitos Zarankienės auklėtinė Eglė Zarankaitė (disko metimas). Rugpjūčio mėnesį į žaidynes įsijungs krepšininkai, rankininkai ir kitų sporto šakų sportininkai.