Moterų tinklinio varžybos Utenoje

Gegužės 21 dieną Utenos daugiafunkcio sporto centro salėje (J.Basanavičiaus g. 56) vyko atviros Utenos rajono tinklinio 6x6 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybose dalyvavo Utenos, Visagino ir Kupiškio tinklininkės. Pirmosiose rungtynėje susitiko Utena – Visaginas, vyko atkakli kova, buvo žaidžiami penki setai. Rezultatu 3:2 pergalė iškovojo Utenos tinklininkės, kurios sekančiose rungtynėse nugalėjo Kupiškį 3:1 ir iškovojo Utenos DSC taurę. Aukso medalius iškovojo Inga Valuntė, Irma Maigienė, Rūta Kovalskytė, Erika Ščerbakaitė, Ugnė Ručinskaitė, Ieva Gineitytė, Gabija Mikulėnaitė, trenerė Otilija Juozelskienė. Antrąją vietą iškovojo Visagino komanda įveikusi Kupiškio tinklininkes rezultatu 3:0, trečioji vieta – Kupiškis.