2017-05-10_keturkove_prizininkai
2017-05-11_keturkove_komandos_prizininkes
1/3

Lengvosios atletikos keturkoves varžybos

Gegužės 11 d.  „Utenio“ stadione rungtyniavo Utenos rajono mokiniai. Vyko lengvosios atletikos keturkoves varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

2003 m. gimimo ir jaunesni mergaitės ir berniukai varžėsi keturiose rungtyse: 60 m, šuolio į tolį, kamuoliuko metimo ir 500 m (mergaitės) bei 800 m (berniukai) rungtyse.  Susumavus dalyvių  iškovotus taškus rungtyse,  paaiškėjo stipriausi. Utenos DSC taurę  mergaičių grupėje iškovojo Ieva Ulevičiūtė. Sportininkė  startavo individualiai ir surinko 261 tšk.  Antrąją vietą iškovojo Sandra Pervenytė – 259 tšk.  (R. Šaltenio prog.), trečiąją –  Evelina Leiputė – 251 tšk. (Krašuonos prog.). Berniukų grupėje  visas tris prizines vietas iškovojo Aukštakalnio progimnazijos mokiniai:  Gustas Murmulis (234 tšk.),  Erikas Mackevičius (196 tšk.), Robertas Barkus (173 tšk.). Susumavus komandinius rezultatus paaiškėjo, kad Utenos DSC taurę ir teisę dalyvauti Lietuvos mokinių olimpinio festivalio keturkovės zoninėse varžybose gegužės 17 d. Utenoje, iškovojo Rapolo Šaltenio progimnazijos mergaitės ir Aukštakalnio progimnazijos berniukai.