Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

1/6
start stop bwd fwd

2017 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės

Krepšinio varžybomis baigėsi 2017 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės.

Moterų krepšinio varžybose 3x3 nugalėjo Leliūnų seniūnija (Irma Maigienė, Greta Tarpanauskaitė, Monika Viburytė, Regina Žvirblienė), antros buvo Utenos ir trečios Tauragnų krepšininkės. Veteranų varžybose atkaklią kovą tarp septynių komandų laimėjo užpaliečiai (Mindaugas Didžgalvis, Daliu Neliupšis, Paulius Tarvydas, Tomas Leika), aplenkę Leliūnų ir Kuktiškių veteranus. Vyrų tarpe 2017 metų krepšinio varžybų nugalėtojais tapo Utenos seniūnija (Ernestas Leipus, Šarūnas Veteikis, Artūras Vilkas, Rytis Puodžiukas), antri Leliūnų ir treti Užpalių krepšininkai. Seniūnių dvikovės varžybose nugalėjo Kuktiškių seniūnė Gražina Bivainienė, antra buvo Daugailių seniūnė Giedrė Eimutienė ir trečia Leliūnų seniūnė Lina Petronienė. Seniūnų varžybose nugalėjo Sudeikių seniūnas Virginijus Gaižauskas, antras buvo Tauragnų seniūnas Alvydas Danauskas ir trečias Užpalių seniūnas Eugenijus Keraminas. Susumavus žaidynių rezultatus 2017 metų Utenos seniūnijų sporto žaidynių kompleksinėje įskaitoje nugalėjo Leliūnų seniūnija, surinkusi 76 taškus, seniūnė Lina Petronienė, sporto organizatorius Vytautas Kirka. Antri buvo Utenos seniūnijos atstovai (66 taškai, seniūnas Saulius Gaižauskas, sporto organizatorius Giedrius Mikšys), ir treti žaidynėse Užpalių seniūnija (57 taškai, seniūnas Eugenijus Keraminas, sporto organizatorius Remigijus Maniušis). Žaidynių nugalėtojai apdovanoti Utenos rajono savivaldybės administracijos komandiniais prizais bei savivaldybės mero Alvydo Katino diplomais ir padėkomis.