IMG_8159Medium
IMG_8162Medium
IMG_8241Medium

Pradinukų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Kovo 1 dieną Utenos DSC vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

. Vyko atkaklios kovos, visi norėjo kuo greičiau ir taisyklingiau įveikti estafetes. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus pradinukai, vadovės Loreta Šapokienė ir Dalia Dindienė. Nugalėtojų komandą atstovavo: Austėja Pakenytė, Austėja Bukerytė, Patricija Mackonytė, Lėja Vilčinskaitė, Viltė Žiliukaitė, Austėja Deisadzė, Deimantė Paškonytė, Rugilė Čepėnaitė, Henrieta Šinkūnaitė, Radvilė Rimaitė, Matas Lapienis, Paulius Kastanauskas, Pijus Kirvelis, Raigardas Lubys, Paulius Vaitiekėnas, Ugnius Steponavičius, Emilis Bražėnas, Edgaras Baliukevičius. Antrąją vietą iškovojo -Krašuonos progimnazija, trečiąją – Vyturių progimnazija. Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius kovo 4 dieną Panevėžio mieste atstovaus Utenos rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose.

Varžybų rezultatai >>>