Eitvilas Aželis

Dovydas Vaitkevičius
Gegužės 2 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių kalnų dviračių pirmenybės. Vaikų grupėje pirmąją vietą iškovojo Utenos DSC dviratininkas Eitvilas Aželis, o komandos draugas Dovydas Vaitkevičius užėmė trečiąją vietą. Jaunučių grupėje uteniškiai liko be apdovanojimų. Sportininkus treniruoja Vilius Jankauskas.

Paulius Valiukas
2015 m. balandžio 24-25 dienomis Jonavoje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių pavasario grupinių lenktynių dviračių plento pirmenybės. III vietą jaunučių grupėje grupinėse lenktynėse iškovojo Paulius Valiukas, 6 vietą- Alanas Marcinkėnas, treneris Vilius Jankauskas.

2015 m. sausio 17 dieną Panevėžyje vyko atviros miesto dviračių BFP pirmenybės, kuriose dalyvavo  dviratininkai iš  keturių miestų. Trijose amžiaus grupėse uteniškiai pateko į prizininkų gretas.
Vaikų grupėje nugalėjo Augustas Janulis, jaunučių grupėje  trečiąją vietą iškovojo Paulius Valiukas, o jaunių grupėje antrąją vietą laimėjo Laurynas Čekas. Sportininkus treniruoja treneris Vilius Jankauskas.