Paulius Valiukas
Alanas Marcinkėnas
Gegužės 29-30 dienomis Šilalėje vyko Tarptautinės dviratininkų lenktynės ir Lietuvos jaunučių porinių lenktynių čempionatas. Porinėse 20 km lenktynėse Paulius Valiukas ir Alanas Marcinkėnas iškovojo II vietą. Vaikų 10 km individualiose lenktynėse Eitvilas Aželis užėmė III vietą. Sportininkus treniruoja Vilius Jankauskas.

Eitvilas Aželis

Dovydas Vaitkevičius
Gegužės 2 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių kalnų dviračių pirmenybės. Vaikų grupėje pirmąją vietą iškovojo Utenos DSC dviratininkas Eitvilas Aželis, o komandos draugas Dovydas Vaitkevičius užėmė trečiąją vietą. Jaunučių grupėje uteniškiai liko be apdovanojimų. Sportininkus treniruoja Vilius Jankauskas.

2015 m. balandžio 24-25 dienomis Jonavoje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių pavasario grupinių lenktynių dviračių plento pirmenybės. III vietą jaunučių grupėje grupinėse lenktynėse iškovojo Paulius Valiukas, 6 vietą- Alanas Marcinkėnas, treneris Vilius Jankauskas.

2015 m. sausio 17 dieną Panevėžyje vyko atviros miesto dviračių BFP pirmenybės, kuriose dalyvavo  dviratininkai iš  keturių miestų. Trijose amžiaus grupėse uteniškiai pateko į prizininkų gretas.
Vaikų grupėje nugalėjo Augustas Janulis, jaunučių grupėje  trečiąją vietą iškovojo Paulius Valiukas, o jaunių grupėje antrąją vietą laimėjo Laurynas Čekas. Sportininkus treniruoja treneris Vilius Jankauskas.