Tenisas
2015-01-17 Jaunieji stalo tenisininkai varžėsi dėl LSD "Žalgiris" prizų PDF Spausdinti El. paštas
Merginos Vaikų grupė Vaikinai

Sausio 17 d. Utenos raj. Krašuonos progimnazijoje vyko atviros Utenos apskrities asmeninės mokinių stalo teniso varžybos, skirtos LSD „Žalgiris“ prizams laimėti. Varžybas organizavo LSD „Žalgiris“ Utenos Rajono taryba.  Į varžybas atvyko svečių iš Dusetų ( Zarasų raj.), Eišiškių (Šalčininkų raj.), Garliavos (Kauno r.), Balninkų (Molėtų raj.), Kupiškio, Užpalių (Utenos r.).

Vaikų grupėje berniukai ir mergaitės žaidė bendroje grupėje. Pirmąją vietą laimėjo Kornelija Barzdaitė (Dusetos, Zarasų raj.), antrąją -  Emilis Merkys (Dusetos, Zarasų raj.) trečiąją – Eligija Šarkauskaitė (Garliava, Kauno raj.) Šios grupės nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, kuriuos įsteigė LSD „Žalgiris“.

Merginų jaunučių grupėje trečiąją vietą laimėjo Ugnė Katinaitė (Balninkai, Molėtų raj.), antrąją iškovojo Kamilė Trinkūnaitė (Utena), nugalėtojos taurę iškėlė  Guostė Kaziukonytė (Eišiškės, Šalčininkų raj.).

Merginų jaunių grupėje pirmąją vietą ir taurę laimėjo Guostė Šeinauskaitė (Garlaiava, Kauno raj.), antrąją užėmė Neringa Sviklaitė (Utena), trečiąją iškovojo Akvilė Pusvaškytė (Balninkai, Molėtų raj.).

Jaunučių  berniukų grupėje pirmąją vietą ir taurę laimėjo Pijus Keraminas (Užpaliai, Utenos raj.), antrąją iškovojo Gytis Malinauskas (Užpaliai, Utenos raj.), trečiąją – Raimundas Siemaško (Eišiškės, Šalčininkų raj.).

Berniukų jaunių grupėje trečiąją vietą užėmė Mažvydas Tolvaiša (Užpaliai, Utenos raj.), antrąją laimėjo Zemenis Sebastian (Eišiškės, Šalčininkų raj.),  nugalėtojo taurę - Osvaldas Juodelis (Užpaliai, Utenos raj.).

2014-11-29 Geriausi 2014 metų stalo tenisininkai PDF Spausdinti El. paštas

Lapkričio 29 d. Utenos  daugiafunkciniame sporto centre vyko Utenos rajono asmeninės stalo teniso varžybos. Į jas susirinko beveik trisdešimt dalyvių.

Moterų grupėje varžėsi  septynios  dalyvės. Trečiają vietą laimėjo Olivija Zabulytė, antrąją – Neringa Sviklaitė, o ketvirtus metus  iš eilės stipriausia  rajono žaidėja tapo Virginija Liškauskienė.

Vyrų grupėje panoro dalyvauti 20 žaidėjų. Trečiąją vietą užėmė Darius Kuzma, antrąją – Mažvydas Tolvaiša, o rajono čempionu tapo Edgaras Kovera.

2014-04-07 Osvaldas Juodelis - Lietuvos jaunučių stalo teniso pirmenybių nugalėtojas PDF Spausdinti El. paštas

Balandžio 6-7 dienomis Joniškyje vyko Lietuvos jaunučių stalo teniso  pirmenybės, kuriose dalyvavo du Utenos DSC stalo tenisininkai: Neringa Sviklaitė ir Osvaldas Juodelis.  Šiose varžybose dalyvavo 36 stipriausi Lietuvos sportininkai. Puikiai sekėsi Utenos DSC auklėtiniui Osvaldui Juodelei, kuris iškovojo aukščiausią varžybų apdovanojimą ir tapo  Lietuvos jaunučių pirmenybių nugalėtoju. Osvaldas  savo varžovus nugalėjo, nepralaimėdamas nei vieno seto. Sportininką treniruoja Edgaras Kovera.

2013-12-21 Stalo teniso mergaičių komanda grįžo su bronzos medaliais PDF Spausdinti El. paštas

Šeštadienį Jonavoje vyko Lietuvos vaikų 2002 m. ir jaunesnių komandinės pirmenybės, kuriose Utenos mergaičių komanda sudalyvavo labai sėkmingai ir iškovojo bronzos medalius.  Trečios vietos nugalėtojos: Neringa Sviklaitė, Otilija Aršvilaitė, Gintarė Zujytė, Saulė Aleknaitė. Sportininkes treniruoja Edgaras Kovera.

Teniso klubas "Perkūnas" paminėjo gimtadienį PDF Spausdinti El. paštas

Mėgėjai  Merginos  Pažengusieji

Užpalių stalo teniso klubas „Perkūnas“ gyvuoja daugiau nei 16 metų. Nuo klubo įkūrimo stalo tenisas tapo populiarus ne tik Užpaliuose, bet ir Utenos rajone.

Balandžio mėnesį komandinėmis varžybomis klubas mini savo gimtadienį „Perkūno“ ir „Dundulio“ taurėms laimėti.

Į klubo „Perkūnas“ gimtadienį atvyko svečiai iš Kupiškio ir Utenos. Žaidėjai rungėsi trijose grupėse: merginų ir moterų, jaunių ir vyrų bei jaunučių.

Pirmoje grupėje žaidė 7 komandos, kurios varžybas pradėjo pogrupiuose. Finale dėl apdovanojimų susikovė 4 komandos :“Kupiškio sporto mokykla“, „Fortūna“, „Draugystė“, „Perkūnas 3“. Pirmąją vietą ir taurę iškėlė komandos „Fortūna“ žaidėjos: Rūta Šileikytė ir Virginija Liškauskienė. Antrąją vietą užėmė komanda „Kupiškio sporto mokykla“ (Jurgita Zabulytė, Jogilė Kazlauskaitė), trečiąją  laimėjo „Perkūno 3“ komanda (Olivija Zabulytė, Skaistė Mikšytė). Jaunučių grupėje žaidė 5 komandos : „Utenos DSC“, „Profai“, „Kupiškio mėgėjai“, „Atemi“, „Vėjas“. Šios komandos varžėsi dėl pereinamosios „Dundulio“ taurės. Šiose varžybose ją iškovojo kamandos iš Kupiškio „Atemi“ žaidėjai Mantas Vanagas ir Ignas Barkauskas. Atrąją vietą laimėjo užpaliečių komanda „Profai“ (Ligitas Gaučys ir Edmundas Šukys). Trečiają vietą užėmė „Utenos KSC4“ komanda (Rokas Petrunaitis ir Rolandas Kraujalis).

Trečioje grupėje žaidė 7 komandos. Džiugu, kad antrus metus iš eilės pereinamąją „Perkūno“ taurę laimėjo užpaliečiai Osvaldas Juodelis ir Mažvydas Tolvaiša - „Perkunas 1“. Antrąją vietą užėmė uteniškių komandos „Krašuona“ žaidėjai Ričardas Stukas ir Arūnas Petruškevičius. Trečiąją vietą laimėjo taip pat užpaliečių komandos  „Perkūnas 2“ žaidėjai Pijus Širvys ir Martynas Keraminas.

Dėkojame varžybų rėmėjui UAB „Žydroji lapė“ direktoriui Vladui Murnikovui, kad nugalėtojai galėjo pasipuošti medaliais, gražiais diplomais bei įsigyta stalo teniso mokomąją medžiaga.

Stalo teniso būrelio vadovas ir varžybų organizatorius S. Šližys

« PradžiaAnksten1234SekantisPabaiga »