Tenisas
2014-11-29 Geriausi 2014 metų stalo tenisininkai PDF Spausdinti El. paštas

Lapkričio 29 d. Utenos  daugiafunkciniame sporto centre vyko Utenos rajono asmeninės stalo teniso varžybos. Į jas susirinko beveik trisdešimt dalyvių.

Moterų grupėje varžėsi  septynios  dalyvės. Trečiają vietą laimėjo Olivija Zabulytė, antrąją – Neringa Sviklaitė, o ketvirtus metus  iš eilės stipriausia  rajono žaidėja tapo Virginija Liškauskienė.

Vyrų grupėje panoro dalyvauti 20 žaidėjų. Trečiąją vietą užėmė Darius Kuzma, antrąją – Mažvydas Tolvaiša, o rajono čempionu tapo Edgaras Kovera.

2014-04-07 Osvaldas Juodelis - Lietuvos jaunučių stalo teniso pirmenybių nugalėtojas PDF Spausdinti El. paštas

Balandžio 6-7 dienomis Joniškyje vyko Lietuvos jaunučių stalo teniso  pirmenybės, kuriose dalyvavo du Utenos DSC stalo tenisininkai: Neringa Sviklaitė ir Osvaldas Juodelis.  Šiose varžybose dalyvavo 36 stipriausi Lietuvos sportininkai. Puikiai sekėsi Utenos DSC auklėtiniui Osvaldui Juodelei, kuris iškovojo aukščiausią varžybų apdovanojimą ir tapo  Lietuvos jaunučių pirmenybių nugalėtoju. Osvaldas  savo varžovus nugalėjo, nepralaimėdamas nei vieno seto. Sportininką treniruoja Edgaras Kovera.

2013-12-21 Stalo teniso mergaičių komanda grįžo su bronzos medaliais PDF Spausdinti El. paštas

Šeštadienį Jonavoje vyko Lietuvos vaikų 2002 m. ir jaunesnių komandinės pirmenybės, kuriose Utenos mergaičių komanda sudalyvavo labai sėkmingai ir iškovojo bronzos medalius.  Trečios vietos nugalėtojos: Neringa Sviklaitė, Otilija Aršvilaitė, Gintarė Zujytė, Saulė Aleknaitė. Sportininkes treniruoja Edgaras Kovera.

Teniso klubas "Perkūnas" paminėjo gimtadienį PDF Spausdinti El. paštas

Mėgėjai  Merginos  Pažengusieji

Užpalių stalo teniso klubas „Perkūnas“ gyvuoja daugiau nei 16 metų. Nuo klubo įkūrimo stalo tenisas tapo populiarus ne tik Užpaliuose, bet ir Utenos rajone.

Balandžio mėnesį komandinėmis varžybomis klubas mini savo gimtadienį „Perkūno“ ir „Dundulio“ taurėms laimėti.

Į klubo „Perkūnas“ gimtadienį atvyko svečiai iš Kupiškio ir Utenos. Žaidėjai rungėsi trijose grupėse: merginų ir moterų, jaunių ir vyrų bei jaunučių.

Pirmoje grupėje žaidė 7 komandos, kurios varžybas pradėjo pogrupiuose. Finale dėl apdovanojimų susikovė 4 komandos :“Kupiškio sporto mokykla“, „Fortūna“, „Draugystė“, „Perkūnas 3“. Pirmąją vietą ir taurę iškėlė komandos „Fortūna“ žaidėjos: Rūta Šileikytė ir Virginija Liškauskienė. Antrąją vietą užėmė komanda „Kupiškio sporto mokykla“ (Jurgita Zabulytė, Jogilė Kazlauskaitė), trečiąją  laimėjo „Perkūno 3“ komanda (Olivija Zabulytė, Skaistė Mikšytė). Jaunučių grupėje žaidė 5 komandos : „Utenos DSC“, „Profai“, „Kupiškio mėgėjai“, „Atemi“, „Vėjas“. Šios komandos varžėsi dėl pereinamosios „Dundulio“ taurės. Šiose varžybose ją iškovojo kamandos iš Kupiškio „Atemi“ žaidėjai Mantas Vanagas ir Ignas Barkauskas. Atrąją vietą laimėjo užpaliečių komanda „Profai“ (Ligitas Gaučys ir Edmundas Šukys). Trečiają vietą užėmė „Utenos KSC4“ komanda (Rokas Petrunaitis ir Rolandas Kraujalis).

Trečioje grupėje žaidė 7 komandos. Džiugu, kad antrus metus iš eilės pereinamąją „Perkūno“ taurę laimėjo užpaliečiai Osvaldas Juodelis ir Mažvydas Tolvaiša - „Perkunas 1“. Antrąją vietą užėmė uteniškių komandos „Krašuona“ žaidėjai Ričardas Stukas ir Arūnas Petruškevičius. Trečiąją vietą laimėjo taip pat užpaliečių komandos  „Perkūnas 2“ žaidėjai Pijus Širvys ir Martynas Keraminas.

Dėkojame varžybų rėmėjui UAB „Žydroji lapė“ direktoriui Vladui Murnikovui, kad nugalėtojai galėjo pasipuošti medaliais, gražiais diplomais bei įsigyta stalo teniso mokomąją medžiaga.

Stalo teniso būrelio vadovas ir varžybų organizatorius S. Šližys

2013-03-23 Tarptautinis stalo teniso turnyras "Mero taurė - 2013" PDF Spausdinti El. paštas

2013 m
. kovo 23 dieną, artėjant nuostabiai pavasariškai šventei, jau treti metai Akmenės gimnazijos sporto salėje vyko tarptautinis moksleivių turnyras ,,MERO TAURĖ 2013“, kurio mecenatas yra Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas.

Varžybose dalyvavo 72 moksleiviai iš Klaipėdos, Šiaulių, Utenos, Mažeikių, Telšių, Akmenės rajonų bei Latvijos Rucavos miestelio. Sportininkai varžėsi 5 amžiaus ir lyties grupėse.

Pirmieji žaidė moksleiviai, gimę 2002 m. ir jaunesni. Jaunesniųjų moksleivių tarpe dalyvavo net 32 moksleiviai. 2002 m. ir jaunesnių mergaičių tarpe į pagrindinį finalą pateko 6 mergaitės. Mažajame finale 3 vietą iškovojo  Gintarė Zujytė iš Utenos.

Kita amžiaus grupė buvo moksleiviai, gimę 1994 m. ir jaunesni. Vyresniųjų tarpe susirinko net 40 moksleivių.  Jaunuolių tarpe į pagrindinį finalą pateko 14 žaidėjų. Aukštą 3 vietą iškovojo Osvaldas Juodelis (Utena).

Buvo apdovanoti griausiai žaidę 1998 m. gimimo ir jaunesni berniukai. Šios grupės nugalėtoju tapo Osvaldas Juodelis (Utena).

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais, paguodos finalų prizininkais – diplomais. Apdovanojimus įteikė Akmenės rajono sporto centro direktorius Vaclovas Jonušas.

« PradžiaAnksten1234SekantisPabaiga »

Puslapis 1 iš 4