Baigėsi vasario – balandžio mėnesiais vykusios Utenos rajono II krepšinio lygos varžybos. Šiais metais lygoje dalyvavo aštuonios komandos, kurios žaidė rungtynes rato sistema. Pusfinaliai buvo žaidžiami iš dviejų rungtynių.

Pusfinaliuose susitiko (1-4) Žuvėdra – A14 ir (2-3) Vaikutėnai – Nosted mechanika. Mažajame finale susitiko A14 ir Vaikutėnų komandos, vyko atkakli kova pirmus du kėlinius, po pertraukos A14 komanda neatsilaikė ir turėjo pripažinti priešininkų pranašumą. Vaikutėnų komanda iškovojo bronzos medalius. Didžiajame finale susitiko Žuvėdros ir Nosted mechanika komandos. Vyko permainingos varžybas, kur tik paskutinėmis minutėmis į priekį įsiveržė Žuvėdros komanda ir pergalingai baigė rungtynes 76:67. Aukso medalius iškovojo: Lukas Braziulis, Dovydas Šimkūnas, Žygimantas Kulda, Miglius Veršekys, Eimantas Stalyga, Fernandas Juchnevičius, Modestas Mackevičius, Eimantas Mačėnas, Šarūnas Lisauskas, Mindaugas Laurinėnas, Laurynas Černiavskis, Marius Kupetys, Žilvinas Mackevičius. Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Nosted mechanika komandos  žaidėjas Valdas Zamolskis, o rezultatyviausiu – Žuvėdra komandos žaidėjas Modestas Mackevičius. Visų varžybų metu buvo vedama krepšinio statistika ir renkami naudingiausi kiekvieno rato žaidėjai, kurie buvo apdovanojami „Amber pica“ įsteigtais prizai – didele pica. I rato naudingiausias žaidėjas Šarūnas Veteikis (Vaikutėnai), II rato – Žygimantas Kulda (Žuvėdra), III rato – Giedrius Nariūnas (Krepšinio mėgėjai), IV rato – Rokas Kožemiakinas (Utenos kolegija) ir Aurimas Guiga (Vaikutėnai), V rato – Laisvydas Jankauskas (Krepšinio mėgėjai), VI rato – Andrius Mikučionis (Užpaliai 35+), VII rato – Marius Kupetys (Žuvėdra). Rajono krepšinio maratonas tęsiasi. Balandžio mėnesį startavo Utenos rajono trečioji lyga ir „Utenos rajono miestelių taurė- 2018“.