24 TARPTAUTINIS RANKINIO TURNYRAS

VIENOJE, “Schmelz” TAUREI LAIMĖTI.

Austrijos sostinėje, Vienoje 2016 rugsėjo 01  –  04 dienomis vyko tradicinis  24 tarptautinis rankinio turnyras „Schmelz“ taurei laimėti. Varžybose dalyvavo komandos iš 8 valstybių. Tarp dalyvių 37 merginų ir 41 vaikinų komandos. Pagal gimimo metus vaikinai buvo suskirstyti į keturias, merginos į tris amžiaus grupes. Vyriausieji turnyro dalyviai 1998 m. g. vaikinai ir 2000 m. g. merginos, jauniausieji -2004 m. g. vaikinai ir merginos. Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai dalyvavo 1998 m. g. vaikinų amžiaus grupėje, treneris Gediminas Paukštė. Rankinio turnyre iškovota 3 vieta. Varžybų organizatoriai komandai iškovojusiai prizinę vietą įteikė taurę ir  diplomą. Įgyta daug tarptautinės varžybinės patirties. Dalyvavimas tarptautiniame rankinio turnyre yra geras pasiruošimas prieš Lietuvos rankinio čempionato varžybas.

Utenos DSC  rankinio treneris

Gediminas Paukštė