2010-11-20 Utenos rajono stalo teniso pirmenybės KKSC taurėms laimėti PDF Spausdinti El. paštas

Lapkričio 20 d. Krašuonos pagrindinėje mokykloje vyko Utenos rajono stalo teniso pirmenybės KKSC taurėms laimėti.
Varžybų pradžioje vyrai pogrupiuose išsiaiškino po 2 stipriausius žaidėjus. Vėliau  šie žaidėjai   žaidė pagrindiniame finale ir išsiaiškino 1-8 vietas. Pogrupiuose užėmę 3-4 vietas kovojo dėl 9-16 vietų. Pagrindiniame finale žaidė R. Pundzius, V. Lapinskas, A. Petruškevičius, S. Šližys, V. Ribokas, E. Kovera, V. Rutkauskas, S. Vladarskis. Stipriausi vyrų grupėje buvo veteranai: S. Vladarskis – 1-oji vieta, ir V. Rutkauskas -2-oji vieta, trečiąją vieta laimėjo Utenos KKSC sporto centro stalo teniso treneris E. Kovera.
Pirmą kartą rajono pirmenybėse dalyvavo gražus būrelis moterų. Čia atkaklios kovos vyko tarp 4 žaidėjų: V. Liškauskienės, I. Mociūnaitės, L. Ivanovos ir R. Šileikytės.  1-ąją vietą laimėjo I. Mociūnaitė,  2-ąją – V. Liškauskienė, o R. Šileikytė – 3ąją vietą. Daugkartinė Utenos rajono moterų grupės laimėtoja L. Ivanova liko ketvirta. Džiugu, kad moterų grupėje jaunystė įveikė patirtį, tuo suteikdama vilties, kad stalo tenisas Utenoje gyvuos ir ateityje. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti Utenos KKSC taurėmis, medaliais ir diplomais.