387556186_1350935605534921_5541924872307957517_n
387563116_899482961823274_1872164714762011653_n
387589608_297417383080756_9173521323697517724_n
1/4

Spalio 7 dieną Anykščiuose finišavo Lietuvos riedslidžių taurės varžybos, kurias sudarė 4 etapai.
Moterų elito grupėje nugalėjo olimpietė Ieva Dainytė, antrąją vietą užėmė Emilija Bučytė, o trečiąją - Gabija Bučytė.
Jaunučių grupėje trečiąją vietą laimėjo Justas Biliūnas, o mergaičių grupėje trečia liko Velta Lašinskaitė.
Sportininkus treniruoja Svetlana ir Stasys Derviniai.

382679504_675785967570485_5389987469845753436_n
383588780_1345538749703707_6539940912137354122_n
384067838_340169791872818_4740300380282271502_n
1/3

Rugsėjo 23 ir 24 dienomis Žiemos sporto centro trasose Ignalinoje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų vasaros slidinėjimo čempionatas.

Rugsėjo 23 dieną sportininkai varžėsi laisvojo stiliaus riedslidėmis 1 km distancijoje antrąją vietą vaikų grupėje laimėjo Velta Lašinskaitė, o jaunučių 6 km distancijoje Justas Biliūnas užėmė trečiąją vietą.

Rugsėjo 24 dieną klasikinio stiliaus riedslidėmis 1 km distancijoje Velta Lašinskaitė tapo nugalėtoja, o Justas Biliūnas 6 km distancijoje užėmė antrąją vietą.

377503466_3158181364325711_6730044652741180401_n
377887484_675421224522856_425241608151691187_n
378156664_159317247225699_7862243092151391017_n
378248214_6556783027735427_7827602718737877476_n
1/4

Š. m. rugsėjo 16 ir 17 dienomis Lietuvos Žiemos sporto centro trasose vyko Lietuvos vasaros slidinėjimo čempionatas. Jame sėkmingai startavo Utenos DSC slidininkai.

Rugsėjo 16 dieną sprinto rungtyje 1 km distancijoje čempione tapo Velta Lašinskaitė (vaikų grupė), Justas Biliūnas užėmė 3-ią vietą (jaunučių grupė).

Moterų elito grupėje 2 vietą užėmė Emilija Bučytė ,o jos sesuo Gabija liko trečia.

Rugsėjo 17 dieną sportininkai varžėsi klasikinio stiliaus riedslidėmis.

Velta Lašinskaitė, Justas Biliūnas ir Matas Gurkšnys užėmė antrąsias vietas.

Moterų elito grupėje 10 km distancijoje Lietuvos čempione tapo Ieva Dainytė, Gabija Bučytė užėmė 3 vietą. Sportininkus treniruoja Svetlana ir Stasys Derviniai.

01/15

Š. m. rugpjūčio 15 – 20 dienomis Latvijoje Maduonos mieste vyko pasaulio jaunimo riedslidžių čempionatas. Jame Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo Utenos daugiafunkcio sporto centro slidininkės Ieva Dainytė, Gabija Bučytė, Emilija Bučytė bei treneris Stasys Dervinis.

Šis čempionatas parodė, kad mūsų jaunosios sportininkės gali drąsiai varžytis su slidinėjimo tradicijomis garsėjančių šalių sportininkais.

Aukščiausią 6-ąją vietą sprinto varžybose užėmė Emilija Bučytė, o jos sesuo buvo 12-ta. Klasikinio stiliaus 7.5 km. distancijoje Ieva Dainytė finišavo 11-ta.

Šis čempionatas buvo kaip valstybių atrankos etapas dalyvauti 2024 metų Jaunimo Žiemos olimpinėse žaidynėse.

1689663531712
1689663559164
1/2

Liepos 16d. Anykščiuose vyko Lietuvos riedslidžių taurės 1-ojo etapo varžybos. Jose dalyvavo Utenos DSC slidininkai. Moterų elito grupėje visus apdovanojimus pelnė uteniškės. Nugalėtoja tapo Emilija Bučytė, antrąją vietą užėmė jos sesuo Gabija aplenkdama Pekino Žiemos olimpinių žaidynių dalyvę Ievą Dainytę. Malonu, kad šiose varžybose dalyvavo dar viena uteniškė Sočio Žiemos olimpinių žaidynių dalyvė Ingrida Ardišauskaitė – Musteikienė, kuri užėmė 6-ąją vietą.

333579478_1308555676359742_4573399013712725020_n
335927698_1483116592216401_1031359510183616307_n
1/2

Kovo 11 - 12 dienomis Ignalinos žiemos sporto centro slidinėjimo trasose vyko Lietuvos slidinėjimo čempionato varžybos, kuriose dalyvavo Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinės (treneriai Svetlana ir Stasys Derviniai).

Kovo 11 dieną sportininkai varžėsi sprinto klasikiniu stiliumi rungtyje, kur Ieva Dainytė iškovojo antrąją vietą, Gabija Bučytė - trečiąją.

Kovo 12 dieną Lietuvos slidinėjimo čempione tapo Ieva Dainytė 10 km. laisvojo stiliaus rungtyje.

Š. m. vasario 20 - 27 dienomis Slovėnijos Planicos slidinėjimo centre vyko 2023 m. Pasaulio slidinėjimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinės Emilija ir Gabija Bučytės bei Ieva Dainytė (treneriai Svetlana ir Stasys Derviniai).

Komandinio sprinto varžybose Ieva ir Emilija finišavo 23 -ios . Merginoms teko varžytis su viso pasaulio stipriausiomis slidininkėmis, tai didelė nauda ateities startams.

5 km laisvu stiliumi kvalifikacijos varžybose auštą 5-ąją vietą užėmė Ieva Dainytė ir pateko į pagrindines varžybas, Emilija buvo 13 -ta, o Gabija 16-ta.

Vasario 10-11 dienomis Ignalinoje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų slidinėjimo čempionatas, kuriame dalyvavo Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai (treneriai Svetlana ir Stasys Derviniai).

Pirmąją dieną 3 km klasikiniu stiliumi distancijoje jaunių grupėje nugalėtoja tapo Ieva Dainytė, vaikų grupėje Velta Lašinskaitė iškovojo antrąją vietą (3 km laisvuoju stiliumi).

Antrąją dieną jaunių grupėje 3 km laisvuoju stiliumi distancijoje nugalėjo Ieva Dainytė, antra - Emilija Bučytė, trečia – Lauryna Ančerytė.

Vasario 12 dieną Ignalinoje vyko SKIGO slidinėjimo maratonas. Elito grupėje čempione tapo Ieva Dainytė, antrąją vietą iškovojo Emilija Bučytė.

Į Europos jaunimo žiemos olimpinį festivalį (EJOT) Italijos Friulio-Venecijos Džulijos regione, Lietuvos delegacijos sudėtyje išvyko ir Utenos daugiafunkcio sporto centro slidininkės sesės – dvynės Emilija ir Gabija Bučytės kartu su DSC slidinėjimo treneriu Stasiu Derviniu, kuris yra Lietuvos rinktinės treneris.

Lietuvos delegacijos sudėtyje 18 žiemos sporto atstovų. Nemažai lietuvių tai bus pirmas tokio lygio išbandymas, todėl ir tikslai jiems keliami skirtingi. Visgi ir pačio Europos jaunimo olimpinio festivalio idėja yra suteikti galimybę sportininkams įgauti neįkainuojamos patirties, o svarbiausia nugalėti save.

Utenos daugiafunkcio sporto centro slidininkai dalyvavo Lietuvos slidinėjimo čempionate, kuris vyko Priekulės žiemos sporto centre (Latvija).

Sausio 7 dieną vyko sprinto 1,2 km rungties varžybos, o sausio 8 dieną sportininkai varžėsi 5 km klasikinio stiliaus distancijoje. Suaugusiųjų grupėje antrąsias vietas iškovojo Ieva Dainytė, trečiąsias - Emilija Bučytė, jaunių grupėje trečiąsias vietas iškovojo Gabija Bučytė. Sportininkes treniruoja Svetlana ir Stasys Derviniai.

ruta_zemaityte
ruta_zemaityte_1
1/2

Kovo 19 - 26 dienomis Vuokati mieste Suomijoje, vyks Europos jaunimo žiemos olimpinis festivalis, kuriame kartu su Lietuvos delegacija išvyksta ir Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinė Rūta Žemaitytė (trenerė Svetlana Dervinienė).

Uteniškė slidinėjimo sporto šaką lanko jau penkti metai ir yra Lietuvos čempionatų nugalėtoja ir prizininkė. Išvykimas į Europos jaunimo žiemos olimpinį festivalį yra aukščiausias Rūtos Žemaitytės pasiekimas.

Kartu su uteniške vyksta ir Anykščių kūno kultūros sporto centro auklėtinė Eglė Savickaitė (Pekino žiemos olimpinių žaidynių dalyvė).

Rūtos startai:

• 21 d. 7,5 km laisvu stiliumi;
  • 22 d. 5 km klasikiniu stiliumi;
  • 24 d. sprintas laisvu stiliumi.

Linkime sėkmės Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje.

IMG_2671
IMG_2674
IMG_2676
IMG_2679
1/4

Ieva Dainytė - Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse

Utenos daugiafunkcio sporto centro slidininkė Ieva Dainytė (trenerė Svetlana Dervinienė) vasario 2 dieną išvyksta į 2022 metų Pekino žiemos olimpinės žaidynes.

Iš Utenos rajono Daugailių miestelio kilusi ir slidinėjimu susidomėjusi nuo 5 klasės Ieva pasiekė daug pergalių slidinėjimo trasose ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvą olimpinėse žaidynėse.

2014 m. Sočio olimpinėse žaidynėse dalyvavo trenerės Svetlanos Dervinienės auklėtinė Ingrida Ardišauskaitė.