Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

Birželio 12 d. Biržuose vyko Aukštaitijos lengvosios atletikos  vaikų ir jaunučių varžybos „Aukštaitijos taurė – 2015“ baigiamasis ketvirtas etapas. Utenos DSC auklėtiniai iškovojo puikių rezultatų.

Jaunučių grupėje puikiai startavo Modestas Katinas, kuris nugalėjo 200 m rungtyje, o  800 m bėgime užėmė 2 vietą. Monika Ubeikaitė ir Mindaugas Viejeikis dalyvavo 100 m bėgime ir iškovojo 2 vietą.

Vaikų grupėje 500 m rungtyje nugalėjo Ieva Ulevičiūtė. Varžybose prizines vietas iškovojo  Fausta Rutkauskaitė (60 m ir 200 m - 2 vieta), bei Sandra Pervenytė (500 m - 3 vieta). Sportininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

Susumavus visų etapų rezultatus dvi Aukštaitijos taures iškovojo Modestas Katinas (200m, 800m).

Sportininkus treniruoja J. Kirilovienė ir M. Saliamonas.