Birželio 10-11 dienomis Alytuje vyko  Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės, Lietuvos rajonų jaunių pirmenybės ir Lietuvos jaunių sporto žaidynių atrankos varžybos. Utenos DSC komanda iš 37 Lietuvos rajonų iškovojo 7 vietą, o iš 15 komandos narių į jaunių žaidynių finalines varžybas pateko 10 sportininkų.

Lietuvos jaunių pirmenybėse disko metimo rungtyje II vietą iškovojo Marija Šyvytė, tarp rajonų buvo antra, rutulio sūmimo rungtyje Marija parodė penktą rezultatą, o tarp rajonų iškovojo III vietą.  Evaldas Žalnierius 400 m. barjerinio bėgimo  rungtyje iškovojo III vietą, o tarp rajonų iškovojo II vietą, 400 m rungtyje rajonų grupėje Evaldas iškovojo  taip pat II vietą. Prizines vietas tarp Lietuvos rajonų sportininkų iškovojo Monika Ubeikaitė (100 m – III vieta), Eglė Zarankaitė (disko metimas – III vieta), bei berniukų estafetė  (100+200+300+400) Mindaugas Vijeikis, Edvinas Tumalavičius, Modestas Katinas ir Evaldas Žalnierius. Be jau minėtų sportininkų į Lietuvos jaunių žaidynių finalines varžybas dar  pateko Edvinas Grižas (rutulio stūmimas), Vestina Liobikaitė (disko metimas) ir Simona Eigėlytė (100 m.b/b). Sportininkus treniruoja J. Kirilovienė, V. Zarankienė, M. Saliamonas.