2023.09.29 - 2023.10.01 Graikijoje Chalkidės mieste vyko 30-tas SKDUN Shotokan Karate Jungtinių Tautų Organizacijos Pasaulio čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo 6-i UTENOS DSC/IMPULSAS sportininkai. MEDA BRUŽAITĖ 16-17m. amžiaus grupė, VIKTORIJA PETRUOKAITĖ 16-17m. amžiaus grupė, BENAS MIEŽELIS 14-15m. amžiaus grupė, ROKAS DRUTEIKA 14-15m. amžiaus grupė, TOMAS BUROKAS 16-17m. amžiaus grupė, DOMAS STANKEVIČIUS 18-20m. amžiaus grupė.
Iškovojome vieną II-sios vietos medalį individualioje kumite rungtyje ir šešis III-sios vietos medalius komandinėse kumite rungtyse.
Benas Mieželis II-a 🥈 vieta.
Domas Stankevičius dvi III-sios 🥉🥉 vietos.
Tomas Burokas dvi III-sios 🥉🥉 vietos.
Meda Bružaitė III-a 🥉 vieta.
Viktorija Petruokaitė III-a 🥉 vieta.
Didelis, sunkus ir kantrus darbas visada duoda rezultatus! osu!

1/7

2023.03.31-2023.04.02d. Italijoje Lignano Sabbiadoro mieste, vyko 12-as SKDUN Europos Shotokan karate čempionatas. Garsindami Lietuvą bei Utenos miestą šiame čempionate dalyvavo Utenos DSC/IMPULSAS komanda, kurią sudarė du treneriai: Kastytis Stankevičius, Kristina Skorochodovaitė ir aštuoni sportininkai: Meda Bružaitė, Viktorija Petruokaitė, Rokas Druteika, Benas Mieželis, Dominykas Žala, Tomas Burokas, Domas Stankevičius, Emilis Marčenkovas. VISO IŠKOVOJOME 6-IS MEDALIUS!
Benas Mieželis 14-15m. KUMITE IPPON SHOBU -57kg. rungtyje užėmė III-ąją vietą.
Domas Stankevičius 16-17m. KUMITE IPPON SHOBU -73kg. rungtyje užėmė III-ąją vietą.
Emilis Marčenkovas 18-20m. KUMITE IPPON SHOBU ir KUMITE SANBON +78kg rungtyse užėme dvi III-asias vietas.
Kristina Skorochodovaitė + 40 metų grupėje OPEN VETERANS kumite rungtyje užėmė I-ąją vietą.

301869958_626620225600628_7048024034420036639_n
304781816_626620165600634_1595164758281897293_n
305453238_626620298933954_884265987535457334_n
305582753_626620248933959_2696870095013200257_n
306009327_626620198933964_2499585164497892176_n
1/5

2022.09.08-11d. Anglijoje Liverpulio mieste vyko Pasaulio Shotokan karate čempionatas WSKA. Čempionate varžėsi 24 šalys, 376 sportininkai. Lietuvos rinktinę sudarė 3-ys treneriai, 12-ka sportininkų iš 4-rių klubų. Utenos DSC/Impulsas, Kauno "Era", Panevėžio "Alfa", Kauno "Wazari".
Utenos DSC/Impulsas klubą atstovavo 5-ki sportininkai: Meda Bružaitė, Dominykas Žala, Domas Stankevičius, Tomas Burokas, Emilis Marčenkovas. Sportininkai varžėsi jaunučių 14-15m., jaunių 16-17m. ir jaunimo 18-20m. amžiaus grupėse.
Domas Stankevičius jaunių 16-17m. kumite rungtyje užėmė 5-ą vietą. Laimėjęs prieš Afrikos ir Vengrijos sportininkus, kovą dėl išėjimo į finalus baigė lygiosiomis ir tik po pratęsimo nežymia taškų persvara pergalė atiteko Anglijos sportininkui.
Didžiulė patirtis visiems ir į priekį. Oss!

WSKA
WSKA1
WSKA2n
WSKA3
1/4

Iš pasaulio čempionato su medaliais

Italijoje Treviso m. vyko  XIV –tas WSKA Pasaulio Šotokan karatė čempionatas , kuriame  dalyvavo 700 sportininkų iš 27 šalių, tame tarpe Amerikos, Kanados, Čilės, Brazilijos, Ganos, Pietų Afrikos ir kitų šalių.