Rajono mokiniai varžosi krepšinio aiktelėse, jie kovoja dėl Utenos daugiafunkčio sporto centro taurės. Varžybos vyksta atskirose amžiaus ir mokyklų grupėse.
 Jau baigėsi Utenos miesto mokyklų mokinių (gimusių 2000 m. ir jaun.)  varžybos.    Gimnazistai ir progimnazistai varžėsi atskirai. Gimnazijų grupėje, rezultatu 72: 67, nugalėjo Dauniškio  gimnazijos komanda.  Komandoje žaidė Oskaras Nargėlas, Artas Kuzmenko, Martynas Bernotas, Modestas Katinas, Žilvinas Babrauskas, Kernius Puodžiukas, Džiugas Bukys,  Darius Braukyla, Ernestas Paulauskas, Aurimas Juknonis, Gabrielius Petuchovas.  Komandai vadovavo mokytojas R. Čekuolis.
Progimnazijų grupėje varžėsi  Aukštakalnio, Vyturių ir Krašuonos progimnaziJų rinktinės. Nugalėjo  Krašuonos progimnazijos komanda, kurioje  žaidė Dovydas Zaranka, Pijus Jakimavičius, Aironas Sadaunykas, Simonas Pašakarnys, Augustas Janulis, Marius Aušvicas, Rytis Jasinevičius, Ugnė Kučinskaitė,  Deividas Dijokas, Manfredas Vaitkevičius, Lukas Saruolis, Titas Vėgėlė. Antrąją vietą iškovojo Aukštakalnio mokiniai, trečioje vietoje liko Vyturių progimnazijos komanda.