Sausio 27 dieną, Utenos DSC vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių futbolo 5x5 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Norą pasivaržyti futbolo aikštelėje pareiškė 4 mokyklos: Vyturių, R. Šaltenio progimnazijos, „Žiburio“ pradinė mokykla ir mokykla – vaikų darželis „Varpelis“.

Pirmąją vietą iškovojo Vyturių progimnazijos pradinukai, kurie nugalėjo visus savo priešininkus. Antrąją vietą iškovojo „Žiburio“ pradinė mokykla, trečiąją M/D „Varpelis“, ketvirtąją – R.Šaltenio progimnazija.

Čempionais tapo Dainius Arbočius, Erikas Sinkevičius, Arminas Čekuolis, Aistis Linka, Titas Didžgalvis, Aironas Glebas, Skaistis Stikliorius, Domantas Trinskis, komandos vadovė Rima Raudonienė.

Varžybų geriausiais žaidėjais pripažinti Titas Didžgalvis (Vyturių progimnazija), Benediktas Stundžia („Žiburio“ pradinė mokykla), Nojus Pranskūnas (M/D „Varpelis), Laurynas Maigys (R. Šaltenio progimnazija).