Sausio 22-23 dienomis  Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunimo ir jaunių lengvosios atletikos  pirmenybės. Komandinėje įskaitoje, iš 37 rajonų,  Utenos DSC komanda užėmė penktą vietą, o nugalėjo Šilutės rajono lengvaatlečiai.
Asmeninėje įskaitoje prizines vietas iškovojo penki Utenos DSC auklėtiniai.
Jaunių grupėje 60 m distancijoje nepralenkiamas buvo Mindaugas Vijeikis, o 300 m  distancijoje Modestas Katinas. Antrąją vietą rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Marija Šyvytė.
Jaunimo grupėje Evaldas Žalnierius nugalėjo 300 m. bėgime, o 600 m distancijoje užėmė III vietą. Eimantas Indrašius rutulio stūmimo rungtyje užėmė antrąją vietą.
Varžybose vyko atranka į Lietuvos jaunių pirmenybes. Be minėtų prizininkų į finalines varžybas pateko Deimantė Katinaitė (60, 300),  Laura Pervenytė (trišuolis), Eglė Zarankaitė ir Edvinas Grižas (rutulio stūmimas).
Sportininkus treniruoja J. Kirilovienė, V. Zarankienė, M. Saliamonas.