1Medium
2Medium
3Medium

Sausio 20 dieną Utenos DSC krepšinio salėje vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių krepšinio 3x3 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Norą pasivaržyti krepšinio aikštelėje pareiškė septynios mokyklos. Varžybos buvo vykdomos vieno rato sistema. Mokyklos varžėsi dvejose grupėse: „A“ grupėje – Krašuonos, Vyturių progimnazijos, „Žiburio“ ir Aukštakalnio pradinės mokyklos, „B“ grupėje – mokyklos - darželiai „Varpelis“, „Eglutė“, ir R.Šaltenio progimnazija. Pirmąją vietą „A“ grupėje iškovojo Vyturių progimnazija, antrąją – Krašuonos progimnazija, trečiąją – Aukštakalnio pradinė mokykla, ketvirtąją – „Žiburio“ pradinės mokyklos pradinukai. „B“ grupėje pirmąją vietą iškovojo mokykla - darželis „Eglutė“, antrąją – R.Šaltenio progimnazija, trečiąją – mokykla - darželis „Varpelis“.

„A“ grupės čempionai - Titas Didžgalvis, Karolis Kardelis, Domantas Trinskis, Džiugas Urbonas, komandos vadovė Rima Raudonienė, „B“ grupės čempionai - Arijus Lamauskas, Orestas Deveikis, Eiviltas Ruzgus, Dovydas Toleikis, komandos vadovė Valda Venclovienė.