Gegužės 5 d. „Utenio“ stadione rungtyniavo Utenos rajono mokiniai. Vyko lengvosios atletikos keturkoves varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. 2001 m. gimimo ir jaunesni mergaitės ir berniukai varžėsi keturiose rungtyse: 60 m, šuolio į tolį, kamuoliuko metimo ir 500 m (mergaitės) bei 800 m (berniukai) rungtyse. Susumavus dalyvių iškovotus taškus rungtyse, paaiškėjo stipriausi. Utenos DSC taurę mergaičių grupėje iškovojo Ingrida Danilovaitė (Krašuonos progimn.), antrąją vietą laimėjo Fausta Rutkauskaitė (Vyrurių prog.), trečiąją – individualiai startavusi Sandra Pervenytė. Berniukų grupėje visas tris prizines vietas iškovojo Krašuonos progimnazijos mokiniai: Rytis Jasinevičius, Paulius Iveškevičius, Pijus Jakimavičius. Susumavus komandinius rezultatus paaiškėjo, kad Utenos DSC taurę ir teisę dalyvauti Lietuvos mokinių olimpinio festivalio keturkovės zoninėse varžybose iškovojo Vyturių progimnazijos mergaitės ir Krašuonos progimnazijos berniukai.
Nuotraukoje asmeninių rungčių nugalėtojai.