Balandžio paskutinę savaitę rajono mokiniai  rungtyniavo Skaistašilio pušyno takeliuose. 28 dieną vyko Utenos rajono mokinių lengvosios atletikos  kroso estafečių varžybos, o 29 dieną  - Utenos rajono mokinių kalnų dviračių kroso varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.
Kroso estafečių varžybų rezultatai >>>     Dviračių kroso rezultatai >>>

Kroso estafečių varžybose Utenos DSC taurę atskirose amžiaus grupėse iškovojo: pradinių klasių „A“ grupėje -  Krašuonos progimnazija, „B“ grupėje – R. Šaltenio progimnazija. 5-6 ir 7-8  klasių grupėse greičiausi buvo  Krašuonos progimnazijos mokiniai, 9-10 klasių grupėje – A. Šapokos gimnazistai, o mokyklų rinktinių grupėjė nugalėjo „Saulės“ gimnazijos rinktinė.

Kalnų dviračiais varžėsi dviratininkai. Utenos DSC taurėmis buvo apdovanoti: 2003 m. gimimo ir jaunesių grupėje- Adelina Blažytė („Žiburio“ pradinė) ir Eivydas
Venckus (Krašuonos progimnazija). 2001 – 2002 m. gimimo grupėje  nugalėjo Ugnė Paulionytė  (Aukštakalnio progimnazija) ir Dovydas Vaitkevičius (Krašuonos progimnazija). Komandinę taurę iškovojo Krašuonos progimnazijos berniukai.