Varžybų nugalėtojai - Vyžuonų pagrindinės mokyklos komanda
Kovo 18 dieną Utenos DSC vyko Utenos rajono kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybose dalyvavo Utenos rajono Vyžuonų, Saldutiškio pagrindinių mokyklų, Utenos r. Užpalių gimnazijos ir mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ komandos. Mokiniai varžėsi 9 estafetėse. Vyko atkaklios kovos, visi norėjo kuo greičiau ir taisyklingiau įveikti estafetes. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo Vyžuonų pagrindinė mokykla (vadovės Rita Morozovienė ir Nijolė Dudzinskienė). Nugalėtojų komanda: Martynas Ilčiukas, Airidas Kaškevičius, Laurynas Urba, Erika Bielinytė, Karolina Beimonaitė, Gytis Beimonas, Arnestas Jankauskas, Rugilė Diržytė, Gabrielė Maknytė, Lukas Žemaitis, Olivija Kviklytė ir Airida Venckutė. Antrąją vietą iškovojo mokykla-vaikų darželis „Eglutė“, trečiąją – Utenos r. Užpalių gimnazija.